• MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • MARMARA TURU : Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)
 • BURSA - CUMALIKIZIK KÖYÜ
 • İSTANBUL ADALAR
 • ÇANAKKALE
 • İSTANBUL BOĞAZDA TEKNE TURU
 • EDİRNE
 • Farklı Kültürleri Goldbus Travel ile Keşfedin.
Adana ve Mersin Çıkışlı Marmara Turu ( Bursa - İstanbul - Edirne - Çanakkale)

MARMARA TURU 

BURSA - İSTANBUL - EDİRNE - ÇANAKKALE 

2 GECE İSTANBUL - MA CİTY OTEL KONAKLAMA 
1 GECE EDİRNE - ND SÜİT OTEL KONAKLAMA
1 GECE ÇANAKKALE - KULE OTEL KONAKLAMA 


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
BURSA - CUMALIKIZIK KÖYÜ 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimiz karşıladıktan sonra Mersin - Adana Çıkışlı Marmara turumuz başlıyor.

Gece yolculuğunun ardında sabah saatlerinde  ilk olarak UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Cumalıkızlık' a gidip orada yöresel ürünlerden hazırlanmış olan serpme kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası rehber eşliğinde  taş döşemeli dar sokaklar boyunca uzanan mor, mavi ya da sarı renklere boyanmış, kerpiç, tahta ve taş karışımı evlerin arasında gezerek Cumalıkızık Köyü gezimizi tamamlıyoruz. Cumalıkızık'tan ayrılarak Bursa merkeze doğru yola çıkıyoruz.  İlk olarak siz değerli misafirlerimizle Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi ni geziyoruz. Panoramik müzede, 360 derece dairesel döngü içerisinde fetih günü resmedilmekte olup, Bursa’nın bir beylikten dünya devletine uzanan yolculuğu anlatılmaktadır.  Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Ulu Cami'yi  gezip Tophane  Tepesi'nden panoramik olarak Bursa'yı seyredeceğiz. Rehberimizin Koza Han'da vereceği serbest zaman sonrası İstanbul'a doğru hareket  ediyoruz. İstanbul'da konaklama yapacağımız MaCity Otele yerleşip, akşam yemeğini otelde alıyoruz. Konaklama: MACİTY OTEL İSTANBUL

2.

Gün
BÜYÜKADA - ÇAMLICA TEPESİ - BEYLERBEYİ SARAYI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası İstanbul'un en güzel saraylarından birisi olan Boğaz Köprüsü altındaki Beylerbeyi Sarayı'na gidiyoruz. Boğaz manzarasına karşı inşa edilmiş eşsiz bir yapı olan Beylerbeyi Sarayını rehber eşliğinde gezdikten sonra en güzel İstanbul manzaralarından birisine sahip olan Çamlıca Tepesine çıkıyoruz. Çamlıca Tepesi’nden İstanbul Boğazı, Adalar, Haliç ve İstanbul Avrupa Yakası manzaralarını izlemekten  büyük bir keyif alacaksınız. Burada rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde  Büyükada yolculuğu için iskeleye doğru doğru hareket edeceğiz. Bilet işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra ortalama 30 dk süren vapur yolculuğumuz başlıyor.  Büyükada, sizleri mor ve pembe renkli begonvilleriyle karşılıyor olacak. Köşkleri, butik otelleri ve birbirinden harika restoranlarıyla olağanüstü bir yer olan Büyükada’ya hayran olmamak elde değil. Motorlu taşıtların kullanılmasının yasak olduğu adada, rehber eşliğinde güzel bir gezintiye çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı sonrasında vereceği serbest zaman bitinde iskelede buluşarak vapurla diğer adaları da görerek Anadolu yakasına ulaşıyoruz. Maltepe'de yer alan konaklama yapacağımız MaCity Otele yerleşip, akşam yemeğini otelde alıyoruz. Konaklama: MACİTY OTEL İSTANBUL

3.

Gün
AYASOFYA CAMİ - EMİNÖNÜ- BOĞAZ TURU - GALATA KULESİ 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası aracımızda ki yerimizi alıp Avrupa yakasına geçiyoruz. İlk olarak Ayasofya Cami ile programımıza başlıyoruz.  Rehberimizin anlatımı eşliğinde muhteşem mimarisi, ihtişamı, büyüklüğü ve işlevselliği yönünden sanat dünyası açısından önemli bir yer teşkil eden Ayasofya Cami gezimizi tamamladıktan sonra Eminönüne geçiyoruz. Rehberimiz Mısır Çarşısı ve diğer tarihi yerler hakkında bilgilendirmesini yaptıktan sonra alışveriş ve yemek için misafirlerimize serbest zaman vermektedir. Serbest zaman ardından belirlenen noktada buluşarak İstanbul boğazında tekne turu yapmak için hareket ediyoruz. Bizi bekleyen teknemize binerek eşsiz manzara eşliğinde Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, 15 Temmuz Köprüsü, Tarihi Yalılar ve Kız Kulesini görerek 1 saatlik tekne turumuzu tamamlıyoruz ve iskelede inerek İstanbul'un simgesi haline gelmiş Galata Kulesine hareket ediyoruz. Rehberimizin gerekli bilgilendirmeleri sonrasında Galata Kulesinin eşsiz manzarasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde araçtaki yerimizi alıp Edirne'ye doğru hareket ediyoruz. Edirne'de konaklama yapacağımız ND Süit Otele  yerleşip, akşam yemeğini otelde alıyoruz. Konaklama: ND SÜİT OTEL EDİRNE

4.

Gün
EDİRNE 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Edirne gezimiz başlıyor. İstanbul’ lun fethine kadar 92 yıl Osmanlı İmparatorluğu’nun payitahtı olan Edirne gezimizde sırasıyla ; Selimiye Camii, Sağlık Müzesi, Kırkpınar Güreş Alanı, Balkan Şehitliği Anıtı, Karaağaç, Lozan Özgürlük ve Barış Anıtı’nı geziyoruz. Gezimiz sonrasında yöresel ürünlerin bulunduğu bölgede rehberimizin vereceği serbest zaman dilimi sonrasında Çanakkale'ye doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeğimizi otelde alıyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmesi ile Kapalı Çarşıyı gezebilir.Konaklama: KULE OTEL ÇANAKKALE

5.

Gün
ÇANAKKALE 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonra feribotla Çanakkale Savaşı’nın gerçekleştiği Gelibolu Yarımadası’na geçiyoruz. Rehberimizin anlatımı ile Abide, Şahindere Sargı Yeri, Seyit Onbaşı, Kemalyeri ve siperler gibi önemli yerleri gezdikten sonra Alçıtepe Köyünde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı gezimizi tamamladıktan sonra eve dönüş yolcuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi ilk olarak karşıladığımız noktalarda başka bir Goldbus Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
2 GECE İSTANBUL MACİTY OTEL KONAKLAMA
1 GECE EDİRNE ND SÜİT OTEL KONAKLAMA
1 GECE ÇANAKKALE KULE OTEL KONAKLAMA
4 SABAH KAHVALTI
4 AKŞAM YEMEĞİ
İLK GÜN CUMALIKIZIK KÖYÜNDE KAHVALTI
ADALAR VAPUR ÜCRETİ
GELİBOLU FERİBOT ÜCRETİ
PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ
SEYAHAT SİGORTASI


HARİÇ OLANLAR:
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
ÖĞLE YEMEKLERİ
İSTANBUL BOĞAZ TURU

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
Marmara (ADANA - MERSİN çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:30 MERSİN FORUM DURAGI
20:15 TARSUS BATI GİŞERİ
21:00 ADANA OFİS ÖNÜ
BİTİŞ:
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

13.000TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MARMARA TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.