• LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • LİKYA TURU : Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye ) 
Mersin Çıkışlı Likya Turu
 • KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG
 • OLYMPOS SULUADA TEKNE TURU
 • ÖLÜDENİZ
 • SAKLIKENT KANYONU
 • KEKOVA BATIK ŞEHİR TEKNE TURU
 • BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ
Adana Çıkışlı Likya Turu (Antalya - Olympos - Kekova - Fethiye )
Mersin Çıkışlı Likya Turu

LİKYA TURU 

KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG - DÜDEN ŞELALESİ - OLYMPOS SULUADA TEKNE TURU - KEKOVA BATIK ŞEHİR TEKNE TURU - ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI - BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ - SAKLIKENT KANYONU 

3 GECE 4 GÜN 

1 GECE ANTALYA BİLGEHAN OTEL , TAMARA OTEL 
1 GECE FİNİKE MARİNA OTEL 
1 GECE FETHİYE  BLUEBERRY BOUİQUE HOTEL 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG, DÜDEN ŞELALESİ 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra Mersin - Adana Çıkışlı Likya Turumuz başlıyor.

Gece yolculuğumuzun ardından Goldbus Travel  ile Likya Turu için vereceğimiz kahvaltı molası sonrası ülkemizin cennet köşelerinden biri olan Köprülü Kanyona  ulaşıyoruz.   

Köprülü Kanyonda Rafting parkuru tam parkur 14 km dir ve  ortalama  3 saat sürmektedir.  Rafting rehberleri tarafından tur, parkur ve teknik ekipmanlar hakkında bilgi verilir. Gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra rehber eşliğinde  botlar suya indirilir. Rafting için  her hangi bir tecrübeye ihtiyaç yoktur. Sağlık sorunu olmayan her kez tura katılabilir. Rafting yapma yaş sınırı mevsimine göre değişiklik göstermektedir. Su debisinin uygun olduğu yaz aylarında 5 yaş ve üzeridir. Tüm parkur boyunca çeşitli Animasyonlar, su savaşları, kürek oyunları, body Rafting, gibi özel eğlenceler içermektedir.  Öğle yemeği  rafting bitişi  alınmaktadır. Öğle yemeği sonrası Köprülü Kanyondan ayrılıp Düden Şelalesine doğru yola çıkıyoruz.  Yukarı Düden veya İskender Şelalesi olarak da bilinen şelale yaklaşık 40 metre falezlerden dökülmektedir.  Düden şelalesi gezimizi tamamladıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. 
Konaklama: BİLGEHAN OTEL , TAMARA OTEL

2.

Gün
OLYMPOS SULUADA TEKNE TURU 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı otelde aldıktan sonra Olympos Suluada Tekne Turu için otelden ayrılıyoruz. Adrasan iskelesinde bizleri bekleyen teknemize doğru hareket ediyoruz. 10:30 da hareket edecek teknemizin rotası Suluada ve Koylar olacaktır. Tekne turumuz öğle yemeği, ikramlar, yüzme molaları  ve müzikler eşliğinde 17:00 a kadar sürmektedir. Suluada tekne turu, Suluada, Ağlayan Mağara, Fener Koyu ve Amerikan Plajı rotasında hareket eder. Suluada Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen ve son yıllarda tatilcilerin tercih ettiği  Akdeniz’de bir adadır.  Suluada’nın bu kadar gözde olmasının sebebi deniz suyunun berraklığı ve kumunun rengidir. Adadan çıkan tatlı su tatilcilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tekne turu sonrasın Finike'de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğini otelde alıyoruz. Konaklama: FİNİKE MARİNA OTEL

3.

Gün
KEKOVA TEKNE TURU 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Demre Üçağız Köyü'ne doğru yola çıkıyoruz. Tarih ile iç içe olan bu şirin balıkçı köyünden Kekova Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turu 10:15 başlar, 17:30 biter. Tekne turumuzda denizin içindeki lahitleri görüp fotoğraflama imkanı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye koyu, Tersane koyu bu tekne turumuzda başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Tekne turu sırasında yarım ada olan Simena(Kale)Köyünün limanına teknemiz yanaşarak 1 saat serbest zaman veriyor. Serbest zaman dilimde bugüne kadar yediğimiz dondurmaları unutturan dondurmaların tadına bakabilir dar sokaklarında gezip Simena Kalesini gezebilirsiniz. Kale köyde verilen 1 saat serbest zaman sonrası 30 dk süren son yüzme molamızı gerçekleştirip  tekne turumuzu Üçağız Köyünde sonlandırıyoruz.  Kaş, Kalkan üzerinden devam ederek Fethiye'ye ulaşıyoruz.  Akşam yemeğini otelde alıyoruz. Konaklama: BLUEBERRY BOUTİQUE HOTEL FETHİYE

4.

Gün
ÖLÜDENİZ - KAYKÖY - SAKLIKENT KANYONU - YAMAÇ PARAŞÜTÜ 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Ölüdenize doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz plajında vereceğimiz yüzme molasından sonra terk edilmiş evlerde geçen bir masal hikayesi olan Kayaköy'e doğru yola çıkıyoruz. Lozan antlaşması sonucu mübadele ile terk edilmiş olan eski bir Rum köyü olan Kayaköy'ü gezerken 1920'li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönemin insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezimiz sonrasında güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek olan Saklıkent Kanyonu ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız kanyon yürüyüşümüzün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde Saklıkent Kanyonu üzerinde zipline yapabiliriz. Rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde  Likya bölgesi ile vedalaşarak eve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda başka bir GOLDBUS TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yamaç paraşütü yapacak misafirlerimizi, paraşüt firması sabah 07:00 da otelden alarak uçuş yapacak pilotlarla birlikte babadağına çıkarıyor. 1.969 metre yükseklikten gerçekleştirilecek uçuş 30 dk sürüyor ve iniş Ölüdenize yapılıyor. Dağa çıkış hazırlıklar ve uçuş toplam 2-2.30 saat arasında sürmekte, paraşüt yapan misafirlerimiz Ölüdenizde turumuza tekrar katılım sağlaya biliyor.


DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
1 GECE ANTALYA BİLGEHAN OTEL ya da TAMARA OTEL KONAKLAMASI
1 GECE FİNİKE MARİNA OTEL KONAKLAMASI
1 GECE FETHİYE BLUEBERRY BOUTİQUE HOTEL KONAKLAMASI
3 SABAH KAHVALTISI ( otelde )
3 AKŞAM YEMEĞİ ( otelde )
KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG (Öğle yemeği dahil)
KEKOVA TEKNE TURU (öğle yemeği dahil)


HARİÇ OLANLAR:
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
OTEL VE ETKİNLİK DIŞINDA ALINAN YEMEKLER
SULUADA TEKNE TURU

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#20
LOKASYON:
ADANA - MERSİN
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:30 Mersin Forum Durağı
20:15 Tarsus Batı Gişeleri
21:00 Adana Ofis Önü
BİTİŞ:
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

9.250TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

LİKYA TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.