OTOBÜS İLE
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • KUZEY EGE TURU : Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu
 • ESKİ FOÇA
 • BERGAMA
 • BOZCAADA
 • ÇANAKKALE
 • AYVALIK TEKNE TURU YÜZME MOLALI
 • GOLDBUS TRAVEL ile KUZEY EGE BÖLGESİNİ KEŞFEDİN
Adana ve Mersin çıkışlı Kuzey Ege Turu

KUZEY EGE TURU 

4 GECE 5 GÜN 

2 GECE ADREMİS OTEL EDREMİT KONAKLAMA 
2 GECE YURDAKUL OTEL ÇANAKKALE KONAKLAMA 
İZMİR KONAK MEYDANI - ESKİ FOÇA - BERGAMA - AYVALIK TEKNE TURU - CUNDA ADASI - ASSOS BEHRAMKALE - ADATEPE KÖYÜ - BOZCAADA - TROYA ANTİK KENTİ - ÇANAKKALE 
ARAÇ HAREKET NOKTALARI VE SAATLERİ 
15:30 MERSİN FORUM DURAĞI 
16:15 TARSUS BATI GİŞELERİ 
17:00 ADANA OFİS ÖNÜ

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İZMİR KONAK MEYDANI, ESKİ FOÇA, BERGAMA ANTİK KENTİ 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra Adana Çıkışlı Kuzey Ege Turu ve Mersin Çıkışlı Kuzey Ege Turumuz başlıyor.

Gece yolculuğumuzun ardından İzmir Konak Meydanında güne merhaba diyoruz. Rehberimizin kahvaltı için ayırdığı serbest zaman dilimi sonrası araçtaki yerlerimizi alıp Eski Foça'ya doğru yola çıkıyoruz. Rehber eşliğinde Eski Foça gezimizi tamamladıktan sonra Bergama Antik Kenti ile programımıza devam ediyoruz. Pergamon, yıllar boyunca gelişen kültürlerle birlikte Bergama adına dönüşmüştür. Pergamon, “Korunaklı kale” anlamını taşımaktadır. Tepenin en uç noktasında bulunan Akropol görkemli bir manzaraya sahiptir. Zaman zaman yükseklik korkusu olan kişileri ürkütse de bu muhteşem görüntü karşısında herkesi kendisine hayran bırakıyor. Akropol tepesi 330 metre yüksekliğindedir. Antik kente teleferik ile ulaşım sağlanmaktadır. Bergama Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra Edremit'te bulunan otelimize geçiyoruz.
Konaklama: ADREMİS OTEL

2.

Gün
ŞEYTAN SOFRASI, AYVALIK TEKNE TURU, CUNDA ADASI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, göz alabildiğine uzanan zeytin bahçelerini ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada şeytanın ayak izini simgeleyen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adası’nın da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı alıp Ayvalık merkeze doğru hareket ediyoruz. Ayvalık Limanından Eski adı CUNDA şimdiki adı ALİBEY adasın da yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Limanda bizi bekleyen teknemize binip Ayvalık Tekne Turumuza çıkıyoruz. (Hava şartları ve iklim şartlarına bağlı olarak tekne turumuz hareket edecektir ve teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu görüp uygun olan koylarda yüzme molaları vereceğiz. Öğle yemeğini teknede alıyoruz. Tekne bizleri Ege Denizi’nde bulunan Gökçeada, Bozcaada ve Uzunada’dan sonra gelen dördüncü büyük adası ve yerli turizmin gözdesi Cunda Adasına bırakıyor. Taksiyarhis Kilisesinin yanında geçerek, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüşün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimin de adadan ayrılıp Edremit'te bulunan otelimize geçiyoruz.Konaklama: ADRESMİS OTEL

3.

Gün
ADATEPE KÖYÜ, YEŞİLYURT KÖYÜ, ASOS BEHRAMKALE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Ege’nin en iyi korunan köyleri arasında yer alan Adatepe Köyüne doğru yola çıkıyoruz. Dünyanın oksijen oranı en yüksek olan bölgeleri içerisinde yer alan Adatepe Köyü’nü ziyaretimiz sırasında gezebileceğiniz birçok yer bulunuyor. Taş Mektep, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Adatepe Köy Kahvesi ve Zeus Altarı (Zeus Sunağı) gezeceğimiz noktalar arasında yer almaktadır. Adatepe gezisi  sonrası Küçükkuyu mevkiinde öğle yemeğimizi alıyoruz.  Öğle yemeği sonrası  taş evleriyle ünlü Yeşilyurt köyü'ne geçiyoruz. Bu köy, sağlığının huzuru arayanların vazgeçilmez duraklarından biri. Yeşillikler içinde keyifli bir yürüyüş yapabilir, köy kahvesinde oturabilir ve geleneksel köy günlerinizi canlı kesf edebilirsiniz. Yeşilyurt Köyü gezimizi tamamladıktan sonra Asos Behramkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Assos limanı ve şirin taş evleri ile farklı bir görüntü oluşturan Behramkale köyünü geziyoruz. Zamanında kent yüzünü denize dönmüş ve teraslarla indirilmiştir. Osmanlının yerleşmesinden sonra yerleşim ters istikamette göstermiş ve Behramkale köyü ortaya çıkmıştır. Asos Behramkale gezimizi tamamladıktan sonra Çanakkale'de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi otelden aldıktan sonra rehberimizin yönlendirmesiyle Aynalı Çarşıyı gezebilir, Çanakkale akşamının tadını çıkarabiliriz.Konaklama: YURDAKUL OTEL

4.

Gün
BOZCAADA, TROYA ANTİK KENTİ 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Geyikli’ ye doğru hareket ediyoruz. Geyikli iskelesinden yaya olarak bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuk sonrası Bozcaada’ ya ulaşıyoruz. Bizleri ilk olarak görkemi ile bizi karşılayan Bozcaada Kalesi hakkında rehberlerimizden alacağımız bilgilerden sonra Bozcaada’yı gezmeye başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde eski Rum Mahallesi ve eski Türk mahallesinin ara sokaklarında gezerek eski Bozcaada yaşamının izlerini buluyoruz. Ada gezimizi tamamladıktan sonra rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’nda yüzebilir, dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapları tadıp yapıp alışveriş yapabilir. Serbest zaman bitiminde Geyikli’ ye tekrardan dönüp Troya Antik Kentine doğru yola çıkıyoruz. Troya Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra Çanakkale merkezde yer alan otelimizi doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi otelden aldıktan sonra rehberimizin yönlendirmesiyle Aynalı Çarşıyı gezebilir, Çanakkale akşamının tadını çıkarabilirizKonaklama: YURDAKUL OTEL

5.

Gün
GELİBOLU YARIM ADASI 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonra feribotla Çanakkale Savaşı’nın gerçekleştiği Gelibolu Yarımadası’na geçiyoruz. Rehberimizin anlatımı ile Abide, Şahindere Sargı Yeri, Seyit Onbaşı, Kemalyeri ve siperler gibi önemli yerleri gezdikten sonra Alçıtepe Köyünde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı gezimizi tamamladıktan sonra eve dönüş yolcuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirmizi ilk olarak karşıladığımız noktalarda başka bir Goldbus Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
2 GECE ADREMİS OTEL KONAKLAMASI
2 GECE YURDAKUL OTEL KONAKLMASI
4 SABAH KAHVALTISI
4 AKŞAM YEMEĞİ
BOZCAADA FERİBOT ÜCRETİ
ÇANAKKALE FERİBOT ÜCRETİ
PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ
SEYAHAT SİGORTASI

HARİÇ OLANLAR:
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
OTEL DIŞINDA ALINAN YEMEKLER
AYVALIK TEKNE TURU
BERGAMA ANTİK KENTİ TELEFERİK ÜCRETİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre GOLDBUS TRAVEL web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#17
LOKASYON:
Kuzey Ege (ADANA - MERSİN çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
15:30 MERSİN FORUM DURAGI
16:15 TARSUS BATI GİŞESİ
17:00 ADANA OFİS ÖNÜ
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

12.000TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KUZEY EGE TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.