Kalite Politikamız

Çukurova Gezi Fırsatları , 2013 yılın da üniversitelerde etkinlik faaliyeti göstermek için kurulmuştur. Yurtiçinde festival, günübirlik turlar , kültür turları ve yaz tatilleri gibi birçok organizasyonun altında imzası bulunmaktadır. Topluluğumuz , yurtiçi  ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak , müşterilerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup  , sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz için yurtiçi ve yurtdışında tatil ve tur programları organize ederek,seyahatleri için otel , uçak, otobüs bileti hizmeti sunmaktadır.Topluluğumuz etkinlik yönetimi,fuar ,toplantı,seminer ve kongre organizasyonu alanlarında nitelikli kadrosu ve prensipli çalışma şekli ile hizmet vermektedir.Kurumsallaşmak ve büyümek isteyen firmaların, satış odaklı düşünmekten çok pazarlama odaklı ilerlemesi gerektiğine inanarak , şirket potansiyelini arttırıcı gelişim, müşteri memmuniyeti ve stratejik yönetim hedefiyle çalışmaktayız.

İnsanlara ilham veren ve dünyanın ne kadar küçük olduğunu insanlığa göstermek.

Kendi iç dünyanızı büyütmenizde katkı sağlayan ve insan ruhunu zenginleştiren bir marka olmak. Her misafirimizle ilk defa tanışıyor  ve misafirlerimizin ilk tatili olabileceğini düşünerek hizmetimizi sunuyoruz.

Bizler çalışanlarımızı iş ortaklarımız olarak adlandırıyoruz. Çünkü bu bizim için sadece bir iş değil ,bizim tutkumuz. Birlikte , hepimizin kendimiz olabileceği bir ambiyans yaratmak için çeşitliliği benimsiyoruz. Birbirimize daima saygı ve anlayış çerçevesinde yaklaşıyoruz.

Firmamızın sunduğu hizmetlerde ,müşterilerinin gereksinimlerine uygun ,beklentilerini karşılayan ve sürekli kalite seviyesini arttırmayı taahhüt eden, müşteri memmuniyetini ön planda tutan , yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla işlerimizi titizlikle takip etmekteyiz.

GOLDBUS TRAVEL , TÜRSAB ÜYESİ A Grubu Seyahat Acentası olup , Çukurova Gezi Fırsatları ismi Tescilli markamızdır.

Ne kadar yoğun olursak olalım , birkaç dakikalığına da olsa misafirlerimiz ile bir bağ kurar , onlarla birlikte güler ve moralini yükseltmeye çalışırız. Bu tabiki mükemmel organizasyonu hazırlamak için verilen söz ile başlar , ancak bizim işimiz bunun çok daha ötesindedir.