• KARADENİZ BATUM TURU : Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
 • KARADENİZ BATUM TURU : Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
 • KARADENİZ BATUM TURU : Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
 • KARADENİZ BATUM TURU : Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
 • KARADENİZ BATUM TURU : Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
 • KARADENİZ BATUM TURU : Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
 • SÜMELA MANASTIRI
 • HAREMTEPE ÇEÇEVA
 • POKUT , SAL ve HUSER YAYLASI
 • BATUM TURU
 • UZUNGÖL - AYDER YAYLASI
 • Farklı Kültürleri Goldbus Travel ile Keşfedin.
Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu
Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu

DOĞU KARADENİZ BATUM TURU 

3 GECE FIRTINA VADİSİ LİVADİ OTEL KONAKALAMA 

*** KARADENİZ BATUM Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
1- Kalkış Noktası
Mersin: Forum Durağı 15:30
Adana: Ofis Önü 17:00 
2- Rezervasyon için kişi başı 2000 tl kapora (ön ödeme) verip geriye kalanı tur tarihine 5 gün kalaya kadar tamamlaya bilirsiniz.
3- Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Otelde tek kişilik oda konaklamasına 1500 tl fark uygulanmaktadır.
4- Rehber hava ve yol durumuna göre programda degişiklik yapabilir. (gezilecek yerler sabit kalmak şartıyla)
5- BATUM İÇİN GİRİŞ ŞARTLARI
*Batum’ a üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan fotoğraflı yeni nüfus cüzdanı ve pasaport ile geçiş yapabilmektedir.
*T.C. vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır.
*Ebeveyni yanında olmayan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerek
*Kimlik deforme olması durumunda geçiş izlemlerde sıkıntı yaşanabilir. 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Sümela Manastırı, Uzungöl, Çeçeva Çay Bahçesi, Fırtına Vadisi 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra Adana Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu ve Mersin Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu başlıyor.

Sabah saatlerinde Karadeniz’i Doğu Anadolu’ya bağlayan Zigana tünelinden geçerek büyüleyici Karadenize merhaba diyoruz. Altındere vadisine hakim Karadağ ‘ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş Sümela Manastırı ile programımıza başlıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde Sümela Manastırı programımızı tamamladıktan sonra Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi Uzungöl ‘ de aldıktan sonra rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde bizleri bekleyen araçtaki yerlerimizi alıp Rize Çayeli ne doğru hareket ediyoruz. Rize Çayeli ilçesinde bizleri bekleyen servislerle Haremtepe Çeçeva Çay Bahçesine çıkıyoruz. Karadeniz bölgesine gelen gezginler tarafından yoğun ilgi gösterilen Çeçeva da rehberimizin vereceği serbest diliminde simetrik olarak dikilen çay bitkileri arasında programımızı tamamladıktan sonra Rize / Fırtına Vadisi doğru yola çıkıyoruz. Fırtına vadisi üzerinde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğini otelde set menü olarak alıyoruz.Konaklama: Fırtına Vadisi Livadi Otel

2.

Gün
Batum Turu, Rafting, Zipline, Salıncak 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası GÜRCİSTAN - BATUM turumuz için aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Sarp sınır kapısındaki çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra rehber eşliğinde Roma döneminden kalan en son Osmanlılar tarafından kullanılan Gonio Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Batum şehir merkezine devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar devam eden Çoruh Nehrini görüyoruz. Batum şehir merkezine gelerek tarihi Orta Camii, Posedion Anıtı, Tiyatro Meydanı, Medea Heykeli, Ali-Nino Heykeli, Alfabe Kulesi ve meşhur dönme dolabı, ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanı gezilerimizi gerçekleştirdikten sonra rehberimizin vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum Turumuzu tamamlıyor ve Sarp sınır kapısından giriş işlemlerimizin ardından Rize Fırtına Vadisine dönmek üzere aracımızdaki yerlerimizi alıp yola çıkıyoruz. Fırtına vadisi üzerinde Rafting, Zipline ve Salıncak gibi eğlence dolu aktivitelerimizi gerçekleştirdikten sonra dinlenmek üzere Fırtına Vadisi üzerinde bulunan otelimize geçiyoruzKonaklama: Fırtına Vadisi Livadi Otel

3.

Gün
Pokut Yaylası, Sal Yaylası, Zilkale, Ayder Yaylası, Huser Yaylası 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası gün boyu sürecek yayla programımız için bizleri bekleyen servislerdeki yerimizi aldıktan sonra ilk olarak 2032 m. yükseklikte yer alan sisli manzarası ve otantik ahşap evleri ile yaylaya masalsı manzaralar sunan Pokut Yaylası ile güne merhaba diyoruz. Pokut Yaylası gezimizi tamamladıktan sonra etrafı Hemşin mimarisi ile yapılmış evlerle sarılı olan Sal Yaylası ile programımıza devam ediyoruz. Sal yaylası sonrasında manzarası ile büyüleyen Zilkale ile programımıza devam ediyoruz. Öğle saatlerinde Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Ayder Yaylasında rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde öğle yemeğimizi alıp horun düzlüğünde hatıra fotoğrafları çekebilirsiniz. Rehberimizi vermiş olduğu serbest zaman sonrası eğer hazırsanız sizleri bulutların üzerine çıkarıyoruz. Karadeniz’in birbirinden güzel doğa harikalarının yanında tam bir sanat eseri olan Huser Yaylasına çıkıyoruz. Bu yaylada mecazi anlamda değil gerçek anlamda bulutların üzerine çıkacaksınız. Yayla turumuzu tamamladıktan sonra dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.Konaklama: Fırtına Vadisi Livadi Otel

4.

Gün
Çay Fabrikası, Sürmene Bıçakcısı, Karadeniz Yöresel Ürünler Mağzası 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otel çıkışımızı yapıyoruz. Bölgeden ayrılmadan önce Rize Bezleri, Sürmene Bıçakcısı, Çay Fabrikasına ve Karadeniz Yöresel Ürünler mağazası gezimizi tamamlayıp eve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Sabah saatlerinde siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda başka bir GOLDBUS TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
3 GECE LİVADİ OTEL KONAKLAMA
3 SABAH KAHVALTISI
3 AKŞAM YEMEĞİ
REHBERLİK HİZMETİ
SEYAHAT SİGORTASI

HARİÇ OLANLAR:
MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
OTEL DIŞINDA ALINAN YEMEKLER
BATUM YURT DIŞU PUL ÜCRETİ + BATUM İÇİ TRANSFER - 750TL
PROGRAMDA BELİRTİLEN YAYLALARA TOPLAM ULAŞIM - 1.100TL
(Çeçeva Çay Bahçesi - Pokut yaylası - Sal yaylası - Zilkale - Şenyuva köprü - Huser yaylası)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#19
LOKASYON:
DOĞU KARADENİZ (ADANA - MERSİN çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
15:30 Mersin Forum Durağı
16:15 Tarsus Batı Gişeleri
17:00 Adana Ofis Önü
BİTİŞ:
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

7.000TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KARADENİZ BATUM TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.