• KAPADOKYA IHLARA TURU :
  • KAPADOKYA IHLARA TURU :
  • KAPADOKYA IHLARA TURU :
  • KAPADOKYA'NIN EŞSİZ BÜYÜSÜNE KENDİNİZİ HAZIRLAYIN
  • SICAK HAVA BALON SEYRİ
  • PERİ BACALARININ ARASINDA ATV TURU
  • TÜRK GECESİ
  • AT TURU
  • FARKLI KÜLTÜRLER İLE TANIŞIN

KAPADOKYA IHLARA TURU 

1 GECE 2 GÜN ( 5* AVRASYA OTEL KOANKLAMA)


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
IHLARA VADİSİ - KAPADOKYA 1. gün programını görmek için tıklayınız

Adana ve Mersin Çıkışlı Ihlara - Kapadokya Turu belirlenen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra başlıyor.

Araç içi ikramlarımızla ve gerekli molalar verilerek Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. İlk durağımız Aksaray il sınırlarında yer alan Melendiz Irmağının oluşturduğu 14 km uzunluğuna sahip Ihlara Vadisi oluyor. Vadi içerisinde yapacağımız kısa yürüyüş esnasında, vadideki toplam 105 ibadethaneden ayakta kalanlarından Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi görüyoruz. Vadi yürüyüşü sonrası Melendiz Irmağı üzerinde bulunun restaurantımız da öğle yemeğimizi aldıktan sonra kayalık kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Dilden dile dolaşan efsaneleriyle aklı karıştıran yer altı şehirlerinden birisi olan Kaymaklı Yeraltı Şehri ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimizin anlatımları ile yeraltı şehri gezimizi tamamladıktan sonrası Eşsiz güzelliklerdeki vadiler ve kanyonlardan geçeceğimiz At Turu ile programımıza devam ediyoruz. At Turu Göreme kasabasından başlayarak ve seçilecek tur programına göre o tur içerisinde yer alan bölgedeki ünlü vadiler olan Aşk vadisi, Kızıl Çukur yada Red Valley gibi bölgelerden at üzerinde geçerek tekrar başlanılan noktaya dönülerek tamamlanır. Sizlere de Kapadokya’nın anlamı olan Güzel Atlar Ülkesinde at üzerinde keyifli zaman geçirerek bölgenin güzelliklerini keşfetmek ve tadını çıkarmak kalır. At safari bitiminde Avanos da bulunan otelimize geçiyoruz. 

NOT: Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimizle Türk Gecesine katılarak günün yorgunluğunu atabiliriz.



Konaklama: AVRASYA OTEL

2.

Gün
KAPADOKYA 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısından önce görülmesi gereken bölgenin en güzel olayı olan sıcak hava balonlarının kalkış noktasına gidiyoruz(OPS). Hayatınızda unutamayacağınız anılar ve fotoğraflar çekildikten sonra sabah kahvaltısını almak için otelimize dönüyoruz. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonra dünyaca ünlü çanak çömlek yapımını ustamızın anlatımı eşliğinde izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz alış verişini yaptıktan sonra Göreme'den başlayıp Kılıçlar Vadisinde 1 saat süren ATV Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Programımıza devrent - hayal vadisine ile devam ediyoruz. Fotoğraf molamızın ardından dizilere konu olan asmalı konak ile programımıza devam ediyoruz . Asmalı konak gezimizin ardından turasan şarap fabrikasında dileyen misafirimiz tadım yapıp şarap alabilirler. Şarap tadımlarımızı yaptıktan sonra Ortahisar Kalesine karşı kahvemizi içebileceğimiz ethem ustanın yerinde vereceğimiz moladan sonra öğle yemeğimizi almak için restaurantımıza geçiyoruz.

    Öğle yemeği sonrası programımıza Kapadokya' nın en güzel manzaralarından birisi olan güvercinlik vadisi ile devam ediyoruz. Ardından uçhisar kale altında manzaraya karşı kahve molamızı tamamladıktan sonra bölgenin süt ile kavrulmuş kabak çekirdeklerini tadım ve dileyen misafirlerimiz alışverişini yaptıktan sonra programımıza kaldığı yerden devam ediyoruz. Peri Bacalarını ve Göreme yi kuş bakışı görebileceğimiz bir noktada rehberimizin vereceği fotoğraf molası sonrası Onyx değerli taşlar atölyesi ile programımızı tamamlayıp eve dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda bir başka GOLDBUS TRAVEL organizasyonunda görüşmek için vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
1 GECE KONAKLAMA
1 SABAH KAHVALTISI
1 AKŞAM YEMEĞİ
SEYAHAT SİGORTASI
PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ

HARİÇ OLANLAR:
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
ÖĞLE YEMEKLERİ
TÜRK GECESİ
ATV TURU
AT TURU

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre GOLDBUS TRAVEL web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.




















AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#8
LOKASYON:
Kapadokya
YEMEK:
1 SABAH , 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

3.250TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KAPADOKYA IHLARA TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.