EKSTRALAR DAHİL
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • GÜNEY EGE TURU : Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
 Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu
 • Gökova Tekne Turu
 • Kekova Tekne Turu
 • Azmak Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Marmaris Jip Safari
 • Babadağ Yamaç Paraşütü
Adana Çıkışlı Güney Ege Turu
Mersin Çıkışlı Güney Ege Turu

GÜNEY EGE TURU

4 GECE 5 GÜN
(2 GECE MARMARİS 2 GECE FETHİYE KONAKLAMA)


ARAÇ HAREKET NOKTALARI VE SAATLERİ 
15:30 MERSİN FORUM DURAĞI
16:15 TARSUS BATI GİŞELERİ
17:00 ADANA OFİS ÖNÜ 

PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ETKİNLİKLER FİYATA DAHİL 
-YUVARLAKÇAY KAHVALTI
-AZMAK TEKNE TURU
-GÖKOVA TEKNE TURU (öğle yemeği dahil)
-MARMARİS JİP SAFARİ (öğle yemeği dahil)
-DALYAN TEKNE TURU
-KEKOVA TEKNE TURU (öğle yemeği dahil)
- 2 GECE MARMARİS KONAKLAMA
- 2 GECE FETHİYE KONAKLAMA 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
YUVARLAKÇAY, AKYAKA, AZMAK TEKNE TURU, GÖKOVA TEKNE TURU 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra Mersin - Adana Çıkışlı Güney Ege Turumuz başlıyor.

Sabahın erken saatlerinde doğal güzellikleri ile ortamın büyüsüne kapılacağınız Yuvarlakçay’da serpme köy kahvaltısını aldıktan sonra evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka doğru hareket ediyoruz. Akyaka ‘da ilk olarak misafirlerimizle muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayında küçük tekneler ile berrak serin sular içindeki doğal florayı akvaryum seyreder gibi izliyoruz. Ortama 20 dakika süren Azmak Çayı Kanal Tekne Turumuzu tamamladıktan sonra Gökova Tekne Turu için liman da bizleri bekleyen teknemizdeki yerimizi alıyoruz. Gökova'nın el değmemiş koyların da doyasıya gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy gibi birbirinden güzel koylarda, yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Öğle yemeği dahil olan Gökova Tekne turunu ortalama 17:30 da Akyaka limanında sonlandırıyoruz. Dinlenmek üzere Marmaris merkezde bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirimiz Marmaris Barlar sokağında doyasıya eğlenebilir. Konaklama: CİHANTÜRK OTEL MARMARİS vb.

2.

Gün
JİP SAFARİ, ESKİ DATÇA, YENİ DATÇA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası eğlence dolu bir program olan Marmaris Jeep Safari Turu ile Marmaris'in doğal güzelliklerine hayran kalacaksınız. Safari turumuz öğle yemeği dahil olarak yapılmakta. Eğlenceli anlar eşliğinde yolculuğun tadını çıkarırken Jeep safarinin en eğlenceli kısmı olan su tabancası ile yapacağımız su savaşı ile güne renk katacağız. Turgut Köyünde öğle yemeğini aldıktan sonra Kızkumuna doğru yola çıkıyoruz. Burada kumdan bir yol denizi ikiye ayırırcasına derinlere uzanmıştır. Rehberimizin Kızkumu plajında vereceği yüzme molası sonrası jip safari turumuzu sonlandırıyoruz.

  Datça gezintisi için Kızkumunda bizleri bekleyen tur aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz ve adı Can Yücel ile özdeşleşmiş Eski Datça ya doğru hareket ediyoruz. Eski Datça'da sokaklarını rehber eşliğinde gezdikten sonra Yeni Datça'ya doğru ilerliyoruz. Yeni Datça'da vereceğimiz serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz kumluk ve taşlık plajlarında denize girebilir. Serbest zaman bitimi Yeni Datça'dan ayrılıp dinlenmek üzere Marmaris merkezde bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirimiz Marmaris Barlar sokağında doyasıya eğlenebilir.
Konaklama: CİHANTÜRK OTEL MARMARİS vb.

3.

Gün
DALYAN TEKNE TURU, İZTUZU PLAJI, KAUNOS KRAL MEZARLIKLARI 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris ile vedalaşıyoruz. İlk olarak bir ağaç tüneli olan Aşıklar Yolu'nu ziyaret ediyoruz. Aşk üzerine dileklerimizi tutup grup fotoğrafımızı aldıktan sonra Dalyan ‘ a doğru yola çıkıyoruz. Muğla'nın Ortaca kasabasından Dalyan Kanal Tekne Turu için bizleri bekleyen küçük teknelere binerek ortalama 45 dakika sürecek tekne turu sonrasında İztuzu Plajına ulaşacağız. Bu süreçte sazlıkların arasından geçerek Dalyan'ın simgesi olan olan Kaunos Kral Mezarlarını görüyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflarımızı aldıktan sonra Caretta & Caretta Kaplumbağlarının simgesi haline gelen İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz 2.5 saatlik yüzme molası sonrası tekrar teknedeki yerimizi alarak Ortaca kasabasına doğru tekne ile yola çıkıyoruz. Burada bizleri bekleyen tur aracımızla birlikte Göcek ‘ e doğru yola çıkıyoruz. Göcek merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrası dinlenmek üzere Fethiye ‘ de bulunan otelimize geçiyoruz.Konaklama: BLUEBERRY BOUTİQUE HOTEL FETHİYE

4.

Gün
ÖLÜDENİZ, KAYAKÖY, SAKLIKENT KANYONU, BABADAĞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Ölüdenize doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz plajında vereceğimiz yüzme molasından sonra terk edilmiş evlerde geçen bir masal hikayesi olan Kayaköy'e doğru yola çıkıyoruz. Lozan antlaşması sonucu mübadele ile terk edilmiş olan eski bir Rum köyü olan Kayaköy'ü gezerken 1920'li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönemin insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezimiz sonrasında güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek olan Saklıkent Kanyonu ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde kanyon yürüyüşümüzün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde Saklıkent Kanyonu üzerinde rafting ve zipline yapabiliriz. Rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde Saklıkent ‘ ten ayrılıp Fethiye'de bunun otelimize geçiyoruz.

NOT: Yamaç paraşütü yapacak misafirlerimizi, paraşüt firması sabah 07:00 da otelden alarak uçuş yapacak pilotlarla birlikte babadağına çıkarıyor. 1.969 metre yükseklikten gerçekleştirilecek uçuş 30 dk sürüyor ve iniş Ölüdenize yapılıyor. Dağa çıkış hazırlıklar ve uçuş toplam 2-2.30 saat arasında sürmekte, paraşüt yapan misafirlerimiz Ölüdenizde turumuza tekrar katılım sağlaya biliyor.
Konaklama: BLUEBERRY BOUTİQUE HOTEL FETHİYE

5.

Gün
KEKOVA TEKNE TURU 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kalkan üzerinden devam ederek Kaputaş Plajı'na ulaşıyoruz. (Burada trafiğin durumuna göre rehberimiz tarafından müsaitlik görüldüğü takdirde fotoğraf molası verilecektir). Fotoğraf molamızın ardından Demre Üçağız Köyü'ne doğru yola çıkıyoruz. Tarih ile iç içe olan bu şirin balıkçı köyünden Kekova Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turu 10:15 başlar, 17:30 biter. Tekne turumuzda denizin içindeki lahitleri görüp fotoğraflama imkanı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye koyu, Tersane koyu bu tekne turumuzda başlıca görecegimiz yerler arasındadır. Tekne turu sırasında yarım ada olan Simena(Kale)Köyünün limanına teknemiz yanaşarak 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman dilimde bugüne kadar yediğimiz dondurmaları unutturan dondurmaların tadına bakabilir dar sokaklarında gezip Simena Kalesini gezebilirsiniz. Tekne turumuzu Üçağız Köyünde sonlandırıyoruz ve artık bu şirin balıkçı kasabası ve Güney Ege ile vedalaşarak eve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda başka bir GOLDBUS TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM 

2 GECE MARMARİS MERT HOTEL VB. KONAKLAMA 

2 GECE BLUEBERRY BOUTİQUE HOTEL  KONAKLAMA 

4 SABAH KAHVALTISI 

4 AKŞAM YEMEĞİ 

YUVARLAKÇAY KAHVALTI (ilk gün)

GÖKOVA TEKNE TURU (Öğle yemeği dahil)

MARMARİS JİP SAFARİ (Öğle yemeği dahil)

KEKOVA TEKNE TURU (Öğle yemeği dahil)

AZMAK TEKNE TURU 

DALYAN TEKNE TURU

SEYAHAT SİGORTASI 

REHBERLİK HİZMETİ 

HARİÇ OLANLAR:
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

2 ÖĞLE YEMEĞİ 

YAMAÇ PARAŞÜTÜ

PALAJ GİRİŞ ÜCRETLERİ 

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3
LOKASYON:
GÜNEY EGE
YEMEK:
4 SABAH , 4 AKŞAM YEMEĞİ , 3 ÖĞLE YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
15:30 MERSİN FORUM DURAĞI
16:15 TARSUS BATI GİŞELERİ
17:00 ADANA OFİS ÖNÜ
BİTİŞ:
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

13.000TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNEY EGE TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.