Olympos

 

Şehrin bütün kargaşasından uzakta olan ve doğal güzelliği ile dikkat çeken Olympos’a, özel olarak tur düzenlenmektedir. Tura katılmak isteyen kişi sayısına göre araç sayısı artırılabilmektedir. Olumsuz hava değişikliği durumunda tur programı değişebilmektedir. Yolcuların gerekli olan ihtiyaçları için belirli aralıklar ile mola verilmektedir. Turun eğlenceli bir şekilde geçmesi için bütün detaylar düşünülmektedir.

 

Adana’dan Olympos Turu

 

Adana’da ikamet eden birçok kişi, Adanadan Olympos turu yapmak istemektedir. Adana’dan hareket edecek olan Olympos turu için önceden rezervasyon yaptırılmalıdır. Misafirlerin Olympos turu sırasında, bölgenin güzellikleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için rehber hazır bulunmaktadır. Rehberin aktif katılımı ile birlikte Olympos turu daha eğlenceli ve anlamlı geçmektedir.

 

Adana çıkışlı Olympos turları olduğu gibi birçok il çıkışlı Olympos turları vardır. Olympos’ta gezilecek birçok yer vardır ve tur beklenilenden daha eğlenceli geçmektedir. Uzun kumsalı, misafirlerin hiç bitmesini istemediği bir tatil sunmaktadır. Araç içi ikramlar ile yolculuğun da iyi geçmesi sağlanmaktadır. Olympos turu ile şehrin gürültüsünden uzaklaşan misafirler, buldukları dinlenme fırsatı ile kendilerine gelmektedir.

 

Mersin’den Olympos Turu

 

Mersin’de yaşayan kişiler, Mersinden Olympos turu isteğinde bulunmaktadır. Tura katılım tarihi daha önceden belirlenmekte olup katılım için rezervasyon alınmaktadır. Araçların hareket tarihi ve saati hakkında bilgilendirme yapılmakta ve araçların hareket saatine gecikenler için herhangi bir geri ödeme söz konusu olmamaktadır. Verilen iletişim numarasının doğru olması, bilgilendirmenin yapılabilmesi için oldukça önemlidir.

 

18 yaşından küçük olanlar tura katılım için anne ve babalarından gerekli izin muvaffakatnamesini almaları gerekmektedir. Turun dönüş saati, trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterdiğinden kesin bir saat verilememektedir. T.C vatandaşı olmayan yabancılar, tur için daha yüksek bir ücret ödemesi söz konusu olmayıp bütün vatandaşlardan aynı ücret alınmaktadır.

 

Adana Çıkışlı Olympos Turu

 

Çok ilgi gören Adana çıkışlı Olympos turu için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Açık büfe kahvaltısı, akşam yemeği, konaklama ve seyahat sağlık sigortası tur kapsamında olup ekstra ücret talep edilmemektedir. Ülkemizin görülmeye değer yerlerinden biri olan Olympos, giden herkesi büyülemektedir. İnsanların tek başına bu yerlere gitmesi ve gezmesi zor olacağından, tur ile gitmek daha mantıklı gelmektedir.

 

Eşsiz doğa güzelliklerini gezerken aynı zamanda tatil yapma şansı elde eden misafirlerimiz, kendilerine sunulan imkanların tadını çıkarmaktadır. Otelin müsaitlik durumuna göre yerleştirmeler yapılmakta ve misafirlere serbest zaman tanınmaktadır. Olympos‘un gece hayatına gidilmekte, tekne turu yapılmakta ve gün boyu Olympos plajında vakit geçirilmektedir.

 

Mersin Çıkışlı Olympos Turu

 

Büyük ilgi gören Mersin çıkışlı Olympos turu her anı ile oldukça dolu bir tur olmaktadır. Deniz, kum, güneş ve eğlence imkanı sunan Olympos turu, kusursuz bir şekilde işlemektedir. Kültürel bir tur olmasının yanı sıra eğlenceli bir tatil vaat etmesinden dolayı Olympos turu çok fazla tercih edilmektedir.

 

Tura katılan her bir kişi, memnun kalmakta ve fırsatı oldukça tekrarı düzenlenen Olympos turuna katılım sağlamaktadır. Olympos doğal güzellikleri ile dikkat çekmekte olup yurt içi misafirlerin yanı sıra yurt dışından da birçok yabancı misafir ağırlamaktadır. Özellikle gençler Olympos turuna yoğun bir ilgi göstermektedir. Konaklama yapılan otel doğanın tam içinde olduğundan, misafirler doğa ile baş başa kalmaktadır.