Şehirden Kaçış İçin Gidilebilecek En Doğru Adres

 

İster ev hanımı olun, isterseniz de bir şirkette üst düzey bir yönetici; herkesin belli dönemlerde şehirden kaçmasına ihtiyacı vardır. Bunun içinse tek yapmanız gereken Adanadan Maşukiye turu veya diğer tur programlarını tercih etmek olacak. Konaklamalı veya günübirlik olarak düzenlenen turlarla tüm yılın stresini birkaç saat içinde atmanız mümkün olabiliyor. Çünkü, turların her birinde siz parmağınızı bile kıpırdatmıyorsunuz. Tur operatörleri, sizin yerinize her şeyi organize ediyor. Nerede mola vereceğinizden ne yiyeceğinize kadar her bir detay ile özel olarak ilgileniyor.

 

Kısa Bir Tatili Hak Ediyorsunuz

 

Bir kuruluşta çalışanlar, yıllık 14 günlük iznini en verimli şekilde kullanmak zorundalar. Bir de cumartesi günleri çalışan bir kesim var. Ticaret ile ilgilenenler daha rahat gibi görünseler de onlar 14 günlük izin bile yapmadan çalışmaya devam ederler. Bunun için bir günün bile önemi büyüktür. Günübirlik Adanadan Ormanya turu ve diğer doğal güzellikleri yakından görmek isteyenler, her şeyin dahil olduğu tur programlarına katılabilirler. Çok uygun fiyatlarla her şey dahil hizmetler sunan turlar sayesinde yemyeşil ormanlarda dolaşacak, Sapanca’nın nehir üzerindeki hamaklarında suyun ve huzurun tadına varabilirsiniz.

 

Kolay Ulaşıp Zor Vazgeçiyorsunuz

 

Adana çıkışlı tur programlarında belirli bir noktadan misafirler alınıyor. Genellikle günün ilk saatlerinde yola çıkılıyor. Bu sayede gün içinde, zaman kaybetmeden, günün tadını doyasıya çıkarmanız hedefleniyor. Adanadan Sapanca turu yapmak isteyenler, ister günübirlik turlara katılabiliyor, isterse de tüm güzel lokasyonlarn tek tek gezileceği konaklamalı turlar tercih ediliyor. Konaklamalı turlarda genellikle 4 veya 5 yıldızlı oteller tercih ediliyor. Sapanca gibi otantik merkezlerde en kaliteli oteller veya pansiyon tarzındaki konaklama merkezleri tercih ediliyor. Tur şirketi, yolcuların hangi merkezlerde konaklayacağını önceden bildiriyor.

 

Turda Nereler Geziliyor?

 

Tur programlarında, ziyaret edilen bölgenin en ünlü yerleşim bölgeleri, doğal güzellikleri ve ünlü olan lokasyonları ziyaret ediliyor. Mersinden Maşukiye turu kapsamında Maşukiye’nin tüm doğal güzellikleri göz önüne seriliyor. Osmanlı döneminden bu yana önemli bir kaçış noktası haline gelen Maşukiye’de Akdeniz ve Karadeniz iklimi bir arada görülüyor. Bu nedenle bölgeyi ziyaret edeceklerin yanlarına yedek giysi almaları öneriliyor. Bahar ve yaz aylarında tur programlarına katılanlar, eşsiz yaylalarda mükemmel bir vakit geçiriyor. Kış aylarında tur programına Kartaltepe Kayak Merkezi de dahil ediliyor.

 

Sapanca’da En Çok Ziyaret Edilen Yerler

 

Sakarya iline bağlı ve muhteşem güzellikleriyle özellikle hafta sonları turistlerin yoğun ilgisine maruz kalan Sapanca’da göl çevresinde bisiklet sürebilir, Kırkpınar Mahallesi ve Bağdat Caddesi’nde gezebilir, yaylalara çıkabilir, enfes lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Cennet bir köşe vaat eden Sapanca’da geçireceğiniz zamanı unutulmaz kılmak için özel bir çaba göstermenize gerek kalmıyor. Doğal güzelliği ile her göreni kendine hayran bırakan Sapanca”da tur programı sayesinde yoğun yaşamınızdan koparak sakinliği ve mutluluğu bir arada bulabilirsiniz. Mersinden Sapanca turu sayesinde sadece tur programının sizin için hazırladığı araçlara binerek, herhangi ekstra bir bedel ödemeden varış yerinize vararak rehber eşliğinde gezebilirsiniz.

 

Bir Bilenle Gezmek En Güzeli

 

Bölgenin yerlisi olan rehberler sayesinde Sapanca turunda, beklentilerinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. İnternette yazmayan bütün güzellikleri, saklı bahçeleri ve özel alanları sizler için sunan Adana çıkışlı Maşukiye ve Ormanya turu Doğançay Şelalesi’ni ziyaret edebilir veya ATV turu yapabilirsiniz. Tur programı haricinde size verilen serbest zaman diliminde Sapanca’nın dillere destan lezzetlerinin tadına bakabilir veya sosyal aktivitelere katılabilirsiniz. Mersinden ormanya turu yapmak isteyenler çok uygun fiyatlarla her şey dahil hizmetlerden faydalanabiliyor. Ekonomik fiyatlarla unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenler bu turlarla hafta sonlarını değerlendiriyor.