Kuzey Ege

 

Tüm yılın stresini atmak isteyenler için Ege turu son derece önemlidir. Ege turu ile misafirlerimiz maviye doymakta ve huzur bulmaktadır. Her bütçeye uygun olan Adanadan Ege turu her mevsim gerçekleşmektedir. Gerçek bir doğa ve kültür gezisi gerçekleştirilmekte olup katılım son derece yüksek olmaktadır. Ege’nin eşsiz güzelliğini, uygun bir ücret karşılığında görmek mümkündür.

 

Adana’dan Ege Turu

 

Çok geniş bir çeşitliliğe sahip olan Adanadan Ege turu Ege’deki eşsiz güzellikleri ve tarihi yapıları gezme imkanı vermektedir. Özellikle tatil sezonunda, Ege turuna katılmak isteyen misafirlerin sayısı artmaktadır. Doyasıya gezme fırsatının yanında dinlenme şansı da bulan misafirlerimiz, erken rezervasyon ile yer bulamama gibi sıkıntıların önüne geçmektedir.

 

Adana Çıkışlı Ege Turu

 

Konaklamadan ulaşıma kadar her türlü detayı içeren Adana çıkışlı Kuzey Ege turu herkesin hayali olan Ege tatilinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Her zevke hitap eden Adana çıkışlı Kuzey Ege turu farklı noktalara gerçekleşen ziyaretler ile unutulmaz hatıralar sunmaktadır. Erken rezervasyondan faydalanılması durumunda, oldukça ekonomik bir tura katılım sağlamak mümkündür.

 

Rahat ve konforlu bir yolculuk vaat ettiği için tercih edilen Adanadan Kuzey Ege turu Ege’nin hiç bilinmeyen güzellikleri ile tanıştırmaktadır. Nefis balık yemeklerini yeme şansı da veren Adanadan Kuzey Ege turu yaz aylarına ayrı bir keyif katmaktadır. Ege’nin eşsiz güzellikleri ile karşılaşan misafirlerimiz, hayranlıklarını gizlememektedir.

 

Mersin’den Ege Turu

 

Farklı gezi noktalarını ve güzergahlarını içeren Mersinden Ege turu Ege’nin büyüleyen güzellikleri ile tanışılmasını sağlamaktadır. Özel bir şekilde planlanan Ege turu, doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi güzellikleri de içermektedir. Maviyi ve yeşili birleştiren Ege ile tanışmak isteyenler, tura katılım göstermektedir. Berrak denizi, tertemiz havası ve cana yakın samimi insanları ile Ege görülmesi gereken yerlerden biridir.

 

Yaz aylarında çok daha fazla tercih edilen Mersinden Ege turu yeni yerler keşfetmenin vereceği özgürlüğü sunmaktadır. Tatilini keyifli bir şekilde geçirmek isteyen kişilere, Ege turu önerilmektedir. Ege’nin birbirinden güzel şehirlerini gezen misafirlerimiz, istedikleri gibi doyasıya alışveriş yapabilmektedir. Doğayla iç içe zaman geçirme fırsatı da bulan misafirlerimiz, bütün yorgunluklarını atmaktadır.

 

Mersin Çıkışlı Ege Turu

 

Rehberimizin anlatımı ile Mersin çıkışlı Kuzey Ege turu bambaşka bir boyut kazanmaktadır. Bilinen güzelliklerin yanı sıra pek fazla bilinmeyen güzellikler de ziyaret edilmektedir. Adeta insana cennetteymiş hissi veren Ege turu, son derece ekonomiktir. Araç içi ikramlar ile yolculuk daha eğlenceli hale geldiğinden, misafirlerimiz yolculuk esnasında asla sıkılmamaktadır.

 

Unutulmaz anlar sunan Mersin çıkışlı Kuzey Ege turu yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir. Akşam yemeği sona erdikten sonra misafirlerimiz isterlerse Ege’nin gece hayatına göz atabilmektedir. Gün içerisinde geziler tamamlandığından, akşam dinlenmek ve gece hayatına göz atmak için zaman bulmak mümkündür. Koylarda yüzmek isteyen misafirlerimiz için yüzme molaları verilmektedir. Tur boyunca birbirinden farklı aktivitelere katılım sağlayan misafirlerimiz, çok fazla eğlenmektedir.