Hatay Turu

 

Akdeniz’e hem sakin hem de kültürel özellikleri ile çok kültürlü bir ortama doğru bir yolculuk etmek istiyorsan Hatay turlarını tercih edebilirsiniz. Doğal güzellikleri, tarihi mekanları, yöresel lezzetleri ve çok daha fazlasıyla mükemmel bir tatil deneyimi yaşatan Adanadan hatay turu ile değerli vaktinizin her anını dolu dolu geçirebilirsiniz.

 

Hatay’da Gezilecek Yerler

 

Türkiye’nin pek çok şehrinden çıkışlı turları olan Mersinden Hatay turu ile Hatay’ı çok daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık on üçüncü şehri olan Hatay’a gitmek için tercih edeceğiniz Adana çıkışlı Hatay turu ile Antakya Arkeoloji Müzesi, İskenderun Sahili, Eski Antakya, Habib-i Neccar Camisi gibi birçok özel alanı ziyaret edebilirsiniz. Mersin çıkışlı Hatay turu için tek tıkla rezervasyon yaparak tatilinizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun planlayabilirsiniz.

 

Kaliteli Zaman Geçirmek İsteyenlere

 

Kaliteli zaman geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek sunan Adanadan Hatay turu ile çok kültürlü ve binlerce yıllık bir tarihi olan bu kente yolculuk yapabilirsiniz. Konforlu ulaşım araçları ile yapacağınız Mersinden Hatay turu ile her şey dahil tur paketlerinden faydalanmak da mümkün. Bu sayede Adana çıkışlı Hatay turu için bir kez ödeme yaptıktan sonra ekstra olarak talep etmediğiniz diğer şeyler için ücret ödemezsiniz. Farklı gün seçenekleri için her bütçeye hitap eden Mersin çıkışlı Hatay turu ile Beşikli Mağara, Ulu Cami, Sokullu Kervansarayı, Harbiye Şelalesi ve çok daha fazla alanı ziyaret edebilirsiniz.