Gaziantep

 

Yemek kültürü ile dikkat çeken Gaziantep, yurt içinden ve yurt dışından birçok kişiyi ağırlamaktadır. Kültürel ve doğal güzellikleri ile merak uyandıran Gaziantep’i ziyaret etmek için Adanadan Gaziantep turu tercih edilmektedir. Tur sayesinde birçok lokal deneyim yaşanmakta ve Gaziantep baştan sona gezilmektedir. Özellikle hafta sonu turları, çok fazla ilgi görmektedir.

 

Adana’dan Gaziantep Turu

 

Kadim bir geçmişe sahip olan Gaziantep, müzeleri ve tarihi sokakları ile görülmeye değer yerlerin başında gelmektedir. Dolu dolu geçen Adanadan Gaziantep turu ile Gaziantep’in yemeklerinin tadına bakılabilmekte ve yeni yerler keşfedilebilmektedir. Zaman zaman düzenlenen özel kampanyalar ile Gaziantep turu son derece ekonomik olmaktadır.

 

Mersin’den Gaziantep Turu

 

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere düzenlenen Mersinden Gaziantep turu farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Özellikle hafta içi çalışan kişiler, hafta sonu turuna katılım sağlamaktadır. Eşsiz lezzetleri yerinde yeme şansı elde eden misafirlerimiz, Gaziantep yemekleri ile damaklarını şenlendirmektedir. Unutulmayan lezzetlere sahip olan Gaziantep yemekleri bile Gaziantep’e gelmek için bir neden teşkil etmektedir.

 

UNESCO tarafından gastronomi kenti ilan edilmiş Gaziantep’e gelmek için uygun fiyatlı Mersin çıkışlı Gaziantep turu değerlendirilmelidir. Gaziantep kültürünü yakından gözlemleme şansı elde eden misafirlerimiz, kente özgü satılan hediyelikleri satın alabilmektedir. Gaziantep turuna katılan küçük çocuklar için Gaziantep Hayvanat Bahçesi ziyareti yapılmaktadır. Çok farklı bir kültüre sahip olan Gaziantep’i görmek için fırsat dönemlerini takip etmek yeterlidir. Bölge turizmi göz önüne alındığında, Gaziantep turu yoğun bir ilgi görmektedir.