Eskişehir

 

Son yılların popüler rotalarından biri olan Eskişehir, sanatsal ve tarihi bir kenttir. Modern ve Avrupai görünümünden dolayı yerli halkın yanı sıra turistler de Eskişehir turuna ilgi göstermektedir. Tam bir öğrenci şehri olan Eskişehir, farklı bir çehreye sahiptir. Selçuklu ve Osmanlı’dan kalma mimari yapıları ve müzeleri ile görülmeye değer bir şehirdir.

 

Adana’dan Eskişehir Turu

 

Türkiye’de en çok rağbet gören turlardan biri olan Adana’dan Eskişehir turu muhteşem bir tatil sunmaktadır. Farklı dönemlerde ve fiyatlarda yapılan Eskişehir turu, doğal güzelliklerin içinde birkaç gün geçirme fırsatı vermektedir. Gece kalmalı bir tur olduğundan, şehir kolaylıkla gezilebilmektedir. Erken rezervasyon fırsatından yararlanan misafirlerimiz, daha uygun fiyatlar ile tura katılım sağlamaktadır.

 

Kısa bir süreye birçok keşif sığdırmak isteyenler için Adana çıkışlı Eskişehir turu iyi bir tercihtir. Birçok yeri gören misafirlerimiz, yeni lezzetler ile tanışmaktadır. Serbest zaman diliminde dilediği gibi vakit geçirme şansı yakalayan misafirlerimiz, doyasıya alışveriş yapabilmektedir. Ziyaretçi akınına uğrayan Eskişehir, görülmeye değer mekanları ile her anın dolu geçmesini sağlamaktadır.

 

Mersin’den Eskişehir Turu

 

Huzurlu bir atmosfere sahip olan Eskişehir’e düzenlenen Mersinden Eskişehir turu çok renkli geçmektedir. Birkaç geceden oluşan konaklamalı Eskişehir turu yerine daha uygun fiyatlı olan günübirlik Eskişehir turu tercih edilebilmektedir. Özellikle şehri daha rahat gezmek isteyenlerin tercihi, birkaç geceden oluşan konaklamalı tur olmaktadır.

 

Çok sık düzenlenen Mersin çıkışlı Eskişehir turu yılın hemen hemen her döneminde gerçekleşmektedir. Ulaşım ve konaklama gibi detaylar ile uğraşmak zorunda kalmayan misafirlerimiz, sadece seyahat etmenin ve yeni yerler görmenin keyfini yaşamaktadır. Uygun fiyatlı katılım sağlamak için erken rezervasyon fırsatından yararlanmak gerekmektedir. Rezervasyon sırasında bildirilen fiyat geçerli olup herhangi bir fiyat artışı yaşanmamaktadır. Daha önceden belirlenen hareket noktasına, belirlenen saatten 5 dakika önce gelmekte fayda vardır.