Erciyes

 

Kayseri merkezli Erciyes hem yerli hem yabancı turistleri özellikle yaz ve her sezon olmak üzre ağırlamaktadır. Kayseri ilinin en güzel doğal güzelliklerinden biri olan Erciyes, kayak merkezi etkinliği ile de gelen ziyaretçiler için keyifli zamanları fazlasıyla sunabiliyor.

 

Adana dan Erciyes turu planlıyorsanız kayak merkezi için hazırlığınızı yapabilirsiniz. Öte yandan Mersin ili için de aynı durum söz konusudur. Mersin den Erciyes turu düşündüğünüzde turun keyfini çıkarabilmeniz için birtakım hazırlığınızı tamamlamalısınız. Bu hazırlıklar düzenlenen turdan her anlamda keyif almanızı sağlayacaktır.

 

Adana ve Mersin Çıkışlı Erciyes Turu

 

Adana dan Erciyes turu ile durak noktanız olan merkeze ulaştığınızda Erciyes‘te sizi bekleyen pek çok güzelliğin olduğuna şahit olacaksınız. Sadece kayak merkeziyle sınırlı olmayan Erciyes aynı zamanda Mersinden Erciyes turu için gelenleri de şaşırtacak güzellikleri sunmaktadır.

 

Hunat Hatun Külliyesi, Hisarcık Erciyes Teleski, Arkeoloji Müzesi ve Kıranardı Kent Ormanı gibi daha pek çok bölgede yer alan gezi yerleri sadece sizi şaşırtmakla kalmayacak turdan keyif almanızı da sağlayacaktır.

 

Erciyes Hakkında Neleri Bilmelisiniz?

 

Adana çıkışlı Erciyes turu ve Mersin çıkışlı Erciyes turu düzenlendiğinde mutlaka tura katılacaklar için özel hazırlıklar düzenlenir. Bölgeye ulaşıldığında aktarılan hizmetler yolculuğunuzu ve bu yolculukta rahat hissetmenizi sağlayan ayrıntılar olarak bulunur. Ancak en güzel deneyimi yaşamanız için Erciyes bölgesi hakkında özellikle gezi yerleri için araştırma yapmanız turdan çok daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

 

Adana çıkışlı Erciyes turu ve Mersin çıkışlı Erciyes turu sayesinde anılarınıza çok daha ilginç deneyimleri gezi yerleri ile kazandırabilirsiniz.