Bodrum

 

Tatilciler için mükemmel bir fırsat olan Bodrum turu, Bodrum‘un eşsiz güzellikleri ile tanıştırmaktadır. Her mevsim sayısız kere düzenlenen Adana’dan Bodrum turu insanların şehrin temposundan uzaklaşmasını sağlamaktadır. Denize doğru yürürken geçilen dar sokakları ve beyaz evleri ile ününü yurt dışına kadar ulaştırmış olan Bodrum, birçok yabancı turisti de ağırlamaktadır.

 

Adana’dan Bodrum Turu

 

Bodrum’un güzellikleri ile tanışmak isteyenler, Mersinden Bodrum turu fırsatını değerlendirmektedir. Her detay tura katılım sağlayan misafirlerimiz için eksiksiz düşünülmekte ve yerine getirilmektedir. Gizli kalmış koylarda denize giren misafirlerimiz, pek çok yer gezmektedir. Gündüz denizi ve manzarası ile tanışan misafirlerimiz, akşam olunca Bodrum’un gece hayatına katılım sağlamaktadır.

 

Adana Çıkışlı Bodrum Turu

 

Her bütçeye uygun seçenekleri olan Adana çıkışlı Bodrum turu yerli ve yabancı turistlere hitap etmektedir. Özellikle yaz mevsiminde misafirlerimizin tatil coşkusu, tur ile birleşmektedir. Mükemmel bir tatil fırsatı yakalayan misafirlerimiz, muhteşem denizde keyifli bir şekilde vakit geçirmektedir. Doğal güzelliklerin yanı sıra birçok tarihi yapı da görülmektedir.

 

Bölgeye has güzellikler ile tanışan misafirlerimiz, Ege denizinin şahaneliğine kendisini bırakmaktadır. Seçkin otellerde konaklama içeren turların ücreti daha yüksek olmaktadır. Öğle yemekleri ve müze giriş ücretleri tur dahilinde olmayıp bütün misafirlerimiz kendileri karşılamaktadır. Misafirlerimiz yüzme için gerekli olan kıyafetleri kendileri getirmektedir. Yüzme molaları, yoğunluk ve rüzgarın şiddetine göre değişiklik göstermektedir.

 

Mersin Çıkışlı Bodrum Turu

 

Tur süresi boyunca her gün düzenli olarak rehber program hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Dört dörtlük bir tatil imkanı sunan Mersinden Bodrum turu en popüler turlardan biridir. Sebzeler ile renklendirilmiş olan Bodrum dönerinin yanı sıra deniz ürünlerinin de tadına bakılmaktadır. Yerle ürünler kullanılarak hazırlanan yemeklerin tadına doyum olmamaktadır.

 

Nasıl bittiği anlaşılmayan Mersin çıkışlı Bodrum turu her anıyla dolu geçmektedir. Samimi yerli halkı gelen misafirleri çok iyi karşılamakta ve ağırlamaktadır. Tur ile ilgili bütün detaylar düşünüldüğünden, misafirlerimize kalan doyasıya gezmek ve fotoğraf çekinmektir. Misafirlerimizin hem keyfine hem de cebine uyan Bodrum turu, rehberlik hizmeti ile anlam kazanmaktadır. Rüya gibi bir tatili kaçırmak istemeyenler, erken rezervasyon fırsatından yararlanmaktadır.