Ankara Turu

 

İç Anadolu’nun kalbi ve Türkiye’nin başkenti olan Ankara‘yı görmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Profesyonel rehber eşliğinde gerçekleşen Adana’dan Ankara turu günü birlik olmaktadır. Tur sırasında şehrin önemli yerleri gezilmekte ve ziyaret edilmektedir. Turun hareket saati ve başlangıç noktası, daha önceden haber verilmektedir.

 

Adana Çıkışlı Ankara Turu

 

Cumhuriyetin kurulduğu ilk günden bu yana insanları büyülemeyi başaran Ankara, her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Birbirinden güzel müzeler ve gezilecek pek çok yeri ile Adana çıkışlı Ankara turu keyifli bir kültür turu fırsatlarından biridir. Türkiye’nin diğer şehirlerinden gelen ziyaretçilerin yanı sıra yabancı turistler de Ankara’yı ziyaret etmektedir.

 

Bir başkent olmaktan daha fazlasına sahip olan Ankara, tarihi kalıntıları ile insanların dikkatini çekmektedir. Özellikle hafta sonunu iyi bir şekilde değerlendirmek isteyenler, günü birlik Ankara turuna katılmaktadır. Yakın tarih içinde bir yolculuğa çıkmak için Ankara turu iyi bir fırsattır. Turun ilk durağı, Atatürk’e saygı duymak için ziyaret edilen Anıtkabir olmaktadır.

 

Mersin Çıkışlı Ankara Turu

 

Kişi sayısına göre günü birlik düzenlenen Mersinden Ankara turu büyük ilgi görmektedir. Ankara’dan hediye getirmek isteyen kişilere, alışveriş için zaman verilmektedir. Rehber eğer gerekli görürse, programda değişiklik yapabilmektedir. Tur günü ve saati kişi sayısına göre düzenlendiğinden, iptal gibi bir durum söz konusu değildir. Turun her bir dakikası dolu dolu geçmekte ve Ankara’da önemli yerler görülmektedir.

 

Kendileri için güzel bir anı bırakmak isteyenler, Mersin çıkışlı Ankara turu ile Ankara’nın her bir noktasını gezmektedir. Rehberin anlatımı ile birlikte tur daha bir anlamlı olmakta ve insanlar gezdikleri yerlerin tarihi önemini kavramaktadır. Belirli periyotlar ile molalar verilmekte olup tura katılım gösterenlerin ihtiyaçlarını karşılaması için zaman tanınmaktadır. Tura katılacak olan kişilerin iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde vermeleri gerekmektedir.