OTOBÜS İLE
  • ÇANAKKALE BOZCAADA TURU :
  • ÇANAKKALE BOZCAADA TURU :
  • ÇANAKKALE BOZCAADA TURU :
  • ÇANAKKALE
  • BOZCAADA
  • BERGAMA ANTİK KENTİ
  • ESKİ FOÇA
  • CUNDA ADASI
  • İZMİR SIĞACIK KÖYÜ

ÇANAKKALE BOZCAADA TURU 

10 -14 NİSAN - 6.750 TL 
25 - 29 NİSAN - 6.750 TL
16 - 20 MAYIS - 6.750 TL 


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ÇANAKKALE 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra Adana Çıkışlı Çanakkale Turu ve Mersin Çıkışlı Çanakkale Turu başlıyor.

Sabah Çanakkale de alacağımız kahvaltı sonra feribotla Çanakkale Savaşı’nın gerçekleştiği Gelibolu Yarımadası’na geçiyoruz. Rehberimizin anlatımı ile Abide, Şahindere Sargı Yeri, Seyit Onbaşı, Kemalyeri ve siperler gibi önemli yerleri gezdikten sonra Alçıtepe Köyünde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği sonrası 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı gezimizi tamamladıktan sonra Çanakkale merkezde bulunan otelimize yerleşiyoruz. 


Konaklama: OYTUN PARK OTEL

2.

Gün
BOZCAADA - CUNDA ADASI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelden  ayrılıp Geyikli’ ye doğru hareket ediyoruz. Geyikli iskelesinden yaya olarak bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuk sonrası Bozcaada’ ya ulaşıyoruz. Bizleri ilk olarak görkemi ile bizi karşılayan Bozcaada Kalesi hakkında rehberlerimizden alacağımız bilgilerden sonra Bozcaada’yı gezmeye başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde eski Rum Mahallesi ve eski Türk mahallesinin ara sokaklarında gezerek eski Bozcaada yaşamının izlerini buluyoruz. Ada gezimizi tamamladıktan sonra rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’nda yüzebilir, dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapları tadıp yapıp alışveriş yapabilir. Serbest zaman bitiminde Geyikli’ ye tekrardan dönüp Ege Denizi’nde bulunan Gökçeada, Bozcaada ve Uzunada’dan sonra gelen dördüncü büyük adası ve yerli turizmin gözdesi Cunda Adasına doğru hareket ediyoruz. Taksiyarhis Kilisesinin yanında geçerek, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüşün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimin de adadan ayrılıp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama: LABELLA OTEL , ADREMİS OTEL

3.

Gün
BERGAMA - ESKİ FOÇA - KONAK MEYDANI - SIĞAÇIK KÖYÜ 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan kahvaltı sonrası Bergama Antik Kenti ile programımıza başlıyoruz. Pergamon, yıllar boyunca gelişen kültürlerle birlikte Bergama adına dönüşmüştür. Pergamon, “Korunaklı kale” anlamını taşımaktadır. Tepenin en uç noktasında bulunan Akropol görkemli bir manzaraya sahiptir. Zaman zaman yükseklik korkusu olan kişileri ürkütse de bu muhteşem görüntü karşısında herkesi kendisine hayran bırakıyor. Akropol tepesi 330 metre yüksekliğindedir. Antik kente teleferik ile ulaşım sağlanmaktadır. Bergama Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra Eski Foça'ya doğru hareket ediyoruz. Rehberimizin Eski Foça da vereceği serbest zaman sonrası İzmir Konak Meydanına doğru hareket ediyoruz. Konak meydanından sonra Sığacık Köyü ile programa devam ediyoruz.  Bu şirin tatil kasabasının sokaklarında rehber eşliğinde gezdikten sonra rehberimizin vereceği serbest zaman dilimi sonrası sonra eve dönüş yolcuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi ilk olarak karşıladığımız noktalarda başka bir Goldbus Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
2 GECE KONAKLAMA
2 SABAH KAHVALTISI
2 AKŞAM YEMEĞİ
ÇANAKKALE FERİBOT ÜCRETİ
BOZCAADA FERİBOT ÜCRETİ
SEYAHAT SİGORTASI
PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ

HARİÇ OLANLAR:
İLK GÜN KAHVALTI
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
BERGAMA TELEFERİK ÜCRETİ
ÖĞLE YEMEKLERİ


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:


1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#0101
LOKASYON:
KUZEY EGE TURU (ADANA - MERSİN çıkışlı)
YEMEK:
2 SABAH , 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

6.750TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ÇANAKKALE BOZCAADA TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.