Gizlilik Sözleşmesi


  Gizlilik politikası başlığı altında işbu Gizlilik Poliçesin de;
  Web sayfamız ile yapılan alışverişlerde misafirlerimizin vermiş olduğu kişisel bilgilerin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulaması açıklamaktadır. Gizlilik şartları web sayfasının bütün bölümlerinde geçerlidir.
  Web adresini kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağımızı peşinen beyan ve taahhüt etmekteyiz. Web sayfası üzerinden tur ve otel rezervasyonları yapmak için tercih etmenize neden olan güven duygusu bizler için çok önemlidir. Bu nedendir ki kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini önemle muhafaza etmekteyiz.
   Rezervasyon sırsında vermiş olduğumuz bilgileri, adli soruşturmalar, celp ve mahkeme kararları dışında hiçbir iletişim bilginizi ve kredi kartı bilginizi paylaşmamaktayız. Bize sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizi güvence altında tutmak amacıyla iş sistemleri, prosedürleri uygulamalarını uygulamaktayız. Sizlerin site üzerinden bize sağladığınız tarafımızca depolanmakta. Bu şekilde elde edilen bilgiler tamamen sizlerin özgür iradesi ile tarafımıza sağlanmaktadır. Bu kişisel bilgileri verip vermemekte serbestsiniz. Ancak sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmemiz için, sizlerden talep edilen bilgileri eksiksiz bir şekilde vermenizi öneririz. Ancak istediğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin gerçekleşmeyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru olup olmadığı sizlerin sorumluluğundadır. Yanlış ya da yanıltıcı bilgi vermeniz durumunda talebinizin geçerliliğimi ve bizim size karşı olan sorumluluklarımızı ve siparişe dayalı hizmet talep haklarınızı etkileyecektir. Bu tarz bir durumda firma sahibi hiçbir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgi vermeniz durumunda firma sahibi bir zarara uğradığı takdirde, bu zararı tazmin etmekle yükümlü olacaksınız.
   Site kullanıcılarıyla ilgili olarak elde edilmiş olan veriler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özenle korunmaktadır. Bu bilgiler ancak, kullanıcımızın istediği hizmetleri eksiksiz yerine getirmek amacıyla ve gerektirdiği ölçüde ve sadece yetkili personelimiz tarafından ulaşılabilmektedir. Yasal bir zorunluluk olmadıkça kullanıcı bilgileri herhangi bir kişi veya kurumla paylaşılamaz.
   Gizlilik Poliçesi bu site üzerinden yayınlanmak suretiyle herkesin erişimi ve incelenmesi mümkün kılınmış olan Gizlilik Poliçesi ayrıca, müşterilerle ve kullanıcılarla önceden yapılmış veya ilerde yapılacak olan her türlü sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Firma sahibi Gizlilik Poliçesi üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler web sayfasından yayınlandıktan sonra geçerlilik kazanır. Site sahibi herhangi bir değişiklik durumunda, değişiklik yapmadan önce veya yaptıktan sonra kullanıcılara yaptığı veya yapacağı değişikliği haber vermekle yükümlü değildir. Gizlilik Poliçesinin geçerli olan son halinin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğundadır.
   İşbu Gizlilik Şartları, Kullanım Şartları ile bir bütündür, birlikte yorumlanmalıdır.
Web sayfamızı kullanarak ilgi ve güven için teşekkür ederiz.