• BUTİK EGE TURU :
  • BUTİK EGE TURU :
  • BUTİK EGE TURU :
  • CUNDA ADASI
  • ESKİ FOÇA
  • ŞİRİNCE
  • EFES ANTİK KENTİ
  • SIĞACIK KÖYÜ
  • PAMUKKALE

BUTİK EGE TURU 

2 GECE 3 GÜN (NK OTEL KONAKLAMA)

ŞEYTAN SOFRASI - CUNDA ADASI - ESKİ FOÇA - KONAK MEYDANI - SIĞACIK KÖYÜ - ALAÇATI - BARBAROS KÖYÜ - ŞİRİNCE - EFES ANTİK KENTİ - PAMUKKALE 

ERKEN REZERVASYON FİYATLARI 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ŞEYTAN SOFRASI, CUNDA ADASI, ESKİ FOÇA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra Adana Çıkışlı Butik Ege Turu ve Mersin Çıkışlı Butik Ege Turu programımız başlıyor.

Sabah saatlerinde göz alabildiğine uzanan zeytin bahçelerini ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada şeytanın ayak izini simgeleyen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adası’nın da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı alıp Ayvalık merkeze doğru hareket ediyoruz. Ayvalık'ta kahvaltı için verilen serbest zamanın ardından (Meşhur Ayvalık Tostunun tadına bakabilirsiniz) bizi bekleyen aracımıza binip eski adıyla (Alibey) Cunda Adası'na hareket ediyoruz. Taksiyarhis Kilisesinin yanında geçerek, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüşün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimin de adadan ayrılıp Eski Foça' ya doğru hareket ediyoruz. Eski Foça antik dönemde ‘Phokaia’ ismi ile anılmaktadır. Bu isim, körfezdeki adaların foklara benzemesi ile verilmiştir. Gezimiz sırasında, taş evler ile süslü sokaklarını, arnavut kaldırımlarını ve limandaki balıkçı teknelerini görüyoruz. Deniz kokusunu içimize çekip, manzaraya tanıklık ediyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde İzmir merkezde bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleşerek akşam yemeği ardından dileyen misafirlerimiz Alsancak Kordona doğru yürüyüş yapabilirler.Konaklama: NK OTEL , ARMİS OTEL

2.

Gün
SIĞACIK KÖYÜ, ALAÇATI, BARBAROS KÖYÜ, İZMİR KONAK MEYDANI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası turizmin yeni gözdesi Sığacık Köyüne doğru yola çıkıyoruz. Bu şirin ege kasabasında rehberimizin vereceği serbest zaman bitimi Alaçatı’ya doğru yola çıkıyoruz. Rengarenk taş evleri ve hayat dolu sokaklarını rehberimizin anlatımı eşliğinde gezdikten sonra rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde Küçük ancak özünü koruyarak gelişmeyi başaran, kadınların işlettiği ev lokantaları ve el işi dükkanları ile kadın emeğine sahip çıkan ve koruyan, vizyonu ve felsefesi ile şehirlere örnek olacak bir köy olan Barbaros köyüne doğru hareket ediyoruz. Sokaklar boyunca dizilmiş, el yapımı korkuluklar enteresan bir hissiyat yaratmış. Bi bakıyorsunuz düğme gözleri, fermuardan ağızları, “Türkiye Çöl Olmasın” sloganlı tişörtleri ile çok sevimliler, bi bakıyorsunuz kuşların korkup kaçtığı kadar varlar. Barbaros Köyü gezimizi tamamladıktan sonra İzmir Konak Meydanına doğru hareket ediyoruz. Konak Meydanın da rehberimizin vereceği fotoğraf molası sonrası dinlenmek üzere otelimize doğru yol alıyoruz.Konaklama: NK OTEL , ARMİS OTEL

3.

Gün
ŞİRİNCE, EFES ANTİK KENTİ, PAMUKKALE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra Efes Antik Kenti ile günün programına başlıyoruz. Efes Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü eski bir Rum köyü olan Şirince ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimizin eşliğinde yörenin meşhur meyve şarapları hakkında bilgi almak ve tatmak için şarap mahzeni ziyareti ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Pamukkale Travertenleri’ne doğru yola çıkıyoruz. Termal suların hava ile etkileşimi sonucunda oluşan beyaz travertenleri donmuş bir şelale benzeri kademeli şekiller oluşturduğu ve kısım kısım teras şeklinde havuzlar meydana getirdiği Pamukkale’nin çekiciliğini beraber keşfediyoruz. Pamukkale gezimizi tamamladıktan sonra eve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda başka bir GOLDBUS TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
2 GECE KONAKLAMA
2 SABAH KAHVALTISI
2 AKŞAM YEMEĞİ
SEYAHAT SİGORTASI
PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ

HARİÇ OLANLAR:
MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
OTEL DIŞINDA ALINAN YEMEKLER
AYVALIK TEKNE TURU
BERGAMA ANTİK KENTİ TELEFERİK ÜCRETİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre GOLDBUS TRAVEL web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İPTAL & İADE POLİTİKASI:

Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10
LOKASYON:
Ege - Akdeniz
YEMEK:
2 SABAH , 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
15:30 MERSİN FORUM DURAĞI
16:15 TARSUS BATI GİŞESİ
17:00 OFİS ÖNÜ
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

6.500TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BUTİK EGE TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.