• BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • BATI KARADENİZ TURU :
 • YEDİGÖLLER
 • GÖLCÜK GÖLÜ
 • SAFRANBOLU
 • Batı Karadenizin eşsiz doğasına kendinizi hazırlayın
 • AMASRA

BATI KARADENİZ TURU 

1 GECE 2 GÜN (ELİFİM RESORT GEREDE OTEL KONAKLAMA 

YEDİGÖLLER-GÖLCÜK GÖLÜ-AMASRA-SAFRANBOLU

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
YEDİGÖLLER - GÖLCÜK GÖLÜ 1 gün programını görmek için tıklayınız

 Sabah yolda alacağımız kahvaltıdan sonra bünyesinde Büyükgöl , Seringöl , Deringöl , Nazlıgöl , Küçükgöl , İncegöl ve Sazlıgölü barındıran Yedigöller Milli Park’ı ile güne merhaba diyoruz. Bu göller aralarında 100m. Yükselti farkı bulunan iki plato üzerinde yer almaktadır. Bu muhteşem doğada bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurarak serbest yürüyüş yapıp muazzam fotoğraflarımızı çekildikten sonra Gölcük Gölü’ ne doğru hareket ediyoruz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olduktan sonra göl etrafında yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf kareleri ve anıları biriktireceğinize emin olabilirsiniz. Gölcük gezimizin sonrasında Safranbolu'da bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz tarihi Safranbolu çarşısını gezebilir.Konaklama: ELİFİM RESORT HOTEL GEREDE

2.

Gün
SAFRANBOLU - AMASRA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Safranbolu tarihinin izlerini görebileceğiniz sokaklarından ilerleyerek kent merkezine Semerciler, Manifaturacılar, Bakırcılar ve Demirciler çarşısını gezdikten sonra kaymaklar konağı gezisini gerçekleştiriyoruz. Lokum imalatı hakkında bilgi alıp dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir. Son olarak Hıdırlık Tepesi’ni ziyaret edip burada vereceğimiz fotoğraf molamızdan sonra Cam Terasa doğru yola çıkıyoruz. Cam Teras da vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Fatih Sultan Mehmet Amasra’ya kuşbakışı baktığında , gördüğü manzara karşısında “ Lala , Çeşm-i Cihan (dünyanın gözbebeği) bu mu ola ? “ sözünü kullandığı Amasra ile turumuza devam ediyoruz. İlk olarak meşhur Amasra balıkçılarında öğle yemeğimizi aldıktan sonra Çekiciler Çarşısı gezerek Kemere köprüsünden geçip Amasra Kalesini geziyoruz ardından Ağlayan Ağaçta bir kahve molası ile tavşan adasını ve muhteşem doğa güzelliğinin tanını çıkarıyoruz. Rehberimizin siz değerli misafirlerimize vereceği serbest zaman bitiminde eve dönüş yolcuğumuz başlıyoruz. Siz değerli misafirimizi ilk olarak karşıladığımız noktalarda başka bir Goldbus Travel organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
ULAŞIM
1 GECE KONAKLAMA
1 SABAH KAHVALTISI
1 AKŞAM YEMEĞİ
MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
SEYAHAT SİGORTASI
PROFOSYONEL REHBERLİK HİZMETİ

HARİÇ OLANLAR:
YEDİGÖLLER TRANSFER ÜCRETİ - 350 TL
ÖĞLE YEMEKLERİ


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-Goldbus Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı Goldbus Travel belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre GOLDBUS TRAVEL web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#9
LOKASYON:
Batı Karadeniz
YEMEK:
1 SABAH , 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz ya da ödemenizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

4.250TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BATI KARADENİZ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.